DETAIL ZÁJEZDU

Zájezd nabízí: Travel Partners

ostrov Rab - Lopar - kemp San Marino / stany

Chorvatsko - 3 denní zájezd - Vlastní
Cena: od 1 890 Kč
Termíny: od 6.3.2020
Termíny 14.5;18.5.;25.5.;1.6.;4.6.;8.6.;3.9.;7.9.;14.9.; jsou ceny včetně autobusové dopravy. Sleva při vlastní dopravě 500 Kč za osobu. Nelze uplatnit slevy za včasnou rezervaci.

LOPAR, kemp San Marino***, leží na severovýchodní straně ostrova, a je vzdáleno 13 km od města Rab. San Marino je moderní kemp s kvalitní infrastrukturou. V recepci je možný přístup na internet (30 min/15 HRK, 60 min/25 HRK). Je zde sociální zařízení na dobré úrovni s teplou a studenou vodou, prodejna potravin, restaurace, disco-klub, zábavní centrum, kavárna, cukrárna, směnárna a sportovní areál s několika tenisovými kurty (50 HRK/hod). V létě se zde pro zájemce organizují tenisové turnaje. Součástí areálu je i víceúčelové hřiště (fotbal, basketbal), ping-pongové stoly, půjčovna vodních skútrů, motorových člunů, vodních lyží, dětských autíček a surfů. Na pláži najdete hřiště vhodné pro plážový volejbal a tobogány. Hlavní pláž je prostorná, písečná, s pozvolným vstupem do vody, ideální pro malé děti a starší osoby. Pro Loparský poloostrov je typická jedinečná různorodost jeho nádherných písečných pláží. Naleznete je v blízkém okolí (cca 15–45 minut chůze), mnohé jsou FKK. Nedaleké skalnaté pobřeží je vhodné i pro zájemce o potápění. Najdete pouze u nás. Wi-fi zóna v kempu za poplatek


Doprava: Vlastní

Ubytování: zařízené stany
LOPAR, kde se kemp nachází, leží na severovýchodní straně ostrova, vzdálen 13 km od města Rab. San Marino je moderní kemp s kvalitní infrastrukturou. Je zde sociální zařízení na dobré úrovni s teplou a studenou vodou, prodejna potravin, restaurace, disco-klub, zábavní centrum, kavárna, cukrárna, směnárna a sportovní areál s několika antukovými tenisovými kurty. V létě se zde pro zájemce organizují tenisové turnaje. Součástí areálu je i víceúčelové hřiště (fotbal, košíková), ping-pongové stoly, půjčovna vodních skútrů, dětských autíček a surfů. Na pláži najdete hřiště vhodné pro plážový volejbal a vodní tobogány. Středisko LOPAR se vyznačuje mimořádně pestrou a rozmanitou nabídkou různých typů pláží. Hlavní pláž je prostorná, písečná, s pozvolným vstupem do vody, ideální pro malé děti a starší osoby. Mimo této pláže naleznete v blízkém okolí (cca 15-45 minut chůze) další, převážně písečné pláže, z nichž mnohé jsou FKK. Nedaleké skalnaté pobřeží je vhodné i pro zájemce o potápění.
Jedná se o velkoprostorové stany (cca 24 m2) pro 4-6 osob se dvěma samostatnými ložnicemi, kuchyňkou a sluneční střechou. Všechny naše stany jsou postaveny na dřevěných podlážkách, které zaručují bezproblémový pobyt v přpadě nepříznivého počasí.
Ložnice jsou vybaveny pevnou postelí s molitanovou matrací, dekami a polštáři.
V kuchyňce je elektrický nebo plynový vařič, lednice 120 až 140 l s mrazákem a veškeré potřeby pro vaření a stolování – 2 hrnce s pokličkou, pánev na pečení, čajník, destička na krájení, vařečka, naběračka, dřez a houbička na nádobí, kanystr na vodu, kbelík, hadr na zem, smetáček s lopatkou, ubrus, závěsná skříňka na potraviny, sada hlubokých a mělkých talířů, sada kelímků a hrníčků, sada příborů, ostrý nůž a univerzální otvírák.
Stan má el. osvětlení, zásuvku 220 V, šatní skříň, závěsnou skříňku a plastový zahradní nábytek (stůl, židle).

Stravování: Vlastní

Termíny a ceny:

Datum   stan pro 4 osoby stan pro 3 osoby stan pro 2 osoby stan pro 5-6 osob
Cena zahrnuje:
- Cena za 1 osobu dle počtu platících osob
- Pojištění CK proti úpadku
- poplatek za elektřinu, vodu
- služby stálého delegáta CK
- ubytování ve stanech


Cena nezahrnuje (příplatky):
- autobusová doprava   
- Brno 2600CZK
- České Budějovice 2950CZK
- Hradec Králové 2900CZK
- kauci 1000 Kč/stan (vratná po předání uklizené a nepoškozené ubytovací jednotky)   
- Liberec 3100CZK
- Ostrava 2950CZK
- parkovné v kempu (150 Kč/noc/auto)   
- pobytovou taxu 50 Kč/noc pro os.od 18 let, 30 Kč/noc pro os. od 12 do 17 let   
- Praha 2950CZK
- Ložní prádlo 250 Kč/osobu, ručníky 100 Kč/ osobu   
- Zlín 2800CZK
- KOMPLEXNÍ POJIŠTĚNÍ - úraz- zavazadla- odpovědnost za škodu- storno zájezdu. Cena za osobu a pobyt do 24 dní 390 Kč (pro děti do 12 let 195 Kč)   

Slevy:
- ZDARMA jedno dítě 0-11 let ve všech termínech - stany
20% další děti 0-11 let
20% senioři 60+
5% osoby ZTP
25% zálohování do 31. 12. 2017 - stany
20% zálohování do 28. 2. 2018 - stany
10% zálohování do 31. 3. 2018 - stany

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.

Recenze hotelu

Autor: 30.12.2017
Celkové hodnocení:
Pokoj:
Strava:
Vybavení hotelu:
Personál:
Pláž a moře: Mgr. Marcela Keberlová, ZŠ a MŠ Brno Blažkova, 28.6.2016 Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat Vaší cestovní kanceláři za přípravu, organizaci a realizaci našeho zájezdu do Chorvatska - San Marina a zejména pak Ing. Kateřině Nechvátalové za vysoce profesionální přístup, vstřícnost, ochotu nám ve všem maximálně vyhovět a samozřejmě také delegátce paní Daně Valové bez níž si už nedovedeme náš pobyt představit. Přejeme Vaší cestovní kanceláři hodně spokojených klientů, mezi které patří už dlouhá léta i naše škola. Ještě jednou velký dík za spokojené žáky a pedagogy naší školy. Marcela Zvonečková Dobrý den, ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování a spokojenost se službami. Byli jsme na ostrově Rab v kempu San Marino ve vybaveném stanu. pro nás, co máme rádi kempování je stan dobře situovaný a vybavený. Lokalita je přenádherná. Moc jsme si to užili. Zároveň bych chtěla pochválit paní delegátku Danu Valovou, která je velmi ochotná a vstřícná a domlouvá i slevy na výlety, jídlo pro účastníky cestovní kanceláře. Moc děkujeme za krásnou dovolenou. Jan Dvořák Vážená CK, v neděli jsme se vrátili ze zájezdu z Chorvatska. Zájezd proběhl v pořádku, v celém jeho průběhu nebyl žádný problém. Doprava tam i zpět v pohodě, řidiči příjemní a ochotní. V kempu také bez problému, hlavní delegátka paní Dana Valová jako vždy příjemná, vše potřebné ochotně vyřídila. Děkujeme za pohodovou dovolenou. Blanka Mindlová Dobrý den, Chtěla bych alespoň ještě touto cestou, paní delegátce Valové na Rabu v kempu San Marino, vyslovit pochvalu. Vzorně se o nás celou dobu starala, zajistila mnoho výletů a doporučila mnoho vychytávek. Vždy měla úsměv na rtech a nic pro ni nebylo problém. Stany byly čisté, udržované.O to větší radost nám udělal letošní pobyt, který jsme si velmi užili, a už se moc těšíme na příští dovolenou, osvědčený RAB. Děkuji
Doporučení:
Možnosti vyžití

REKLAMA

Cestovní kancelář Nomád - sleva 4000 Kč na zájezd na Taiwan
Smart Textile
Last Minute