DETAIL ZÁJEZDU

Zájezd nabízí: Travel Partners

Paříž klasická, královská sídla Fontainebleau a Versailles

Francie - 5 denní zájezd - Autokarem
Last minute: od 2 590 Kč
Termíny: od 9.4.2020


Doprava: Autokarem

Ubytování: hotel

Stravování: Vlastní

Program:
- 1. den: Ve 12.30 hodin odjezd z Nového Boru, ve 13.30 hodin z Liberce, ve 14.30 hodin z Mladé Boleslavi, v 16 hodin z Prahy u hlavního nádraží, z Hradce Králové ve 14 hodin, z Plzně od výstaviště v 17.30 hodin, v 09.30 z Ostravy, v 11.00 z Olomouce, ve 12.30 z Brna, ve 13.45 z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Tranzit Německem do Francie.
- 2. den: Dopoledne příjezd do Paříže, Eifelova věž, projížďka lodí po Seině, Vítězný oblouk, procházka po Champs Elysées, náměstí Svornosti /Place de la Concorde/, Tulerijské zahrady, Louvre nebo muzeum d´Orsay, vpodvečer osobní volno v centru Paříže s možností večeře v ceně cca od 10-15 EURO (s výběrem restaurace poradí průvodce), večer odjezd do hotelu, ubytování, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži !
- 3. den: Po snídani odjezd na prohlídku bývalého letního královského sídla - zámku Fontainebleau /známá Galerie Františka I., Míčovna, kaple a dalších interiéry/ se zahradami, volno na individuální prohlídku centra města s pěšími zónami a stylovými kavárnami, v poledních hodinách odjezd do Versailles na prohlídku královského zámku Versailles /známý Zrcadlový sál, Sál bitev, královské a královniny komnaty a další interiéry/. Prohlídka zámku a zahrad. Po prohlídkách osobní volno ve Versailles s možností večeře v ceně cca od 10-15 EURO (s výběrem restaurace poradí průvodce), večer odjezd do hotelu, ubytování, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/.
- 4. den: Po snídani odjezd na prohlídku moderní čtvrtě La Defense, přejezd do blízkosti Pantheonu, prohlídka, bulvár Saint Michel, Lucemburské zahrady, Senát, bulvár Saint Germain, Latinská čtvrť, Řecká čtvrť, Notre Dame, Radnice, Pompidou Centre, nákupní centrum Fórum, večer přejezd metrem a lanovkou na Montmartre, bazilika Sacré-Coeur, náměstí malířů, Moulin Rouge, Pigale, večerní okružní jízda přes Champs Elysées k Eifelově věži. Mezi 22. a 23.hodinou z Paříže odjezd do ČR. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži!
- 5. den: Tranzit Francií a Německem do ČR. Dopoledne pro zájemce za příplatek možnost návštěvy aquaparku v Amberku ( 3 hodiny ). Odpoledne a večer příjezd do nástupních míst v ČR (návrat do Prahy cca do 14 hodin, s aquaparkem do 17 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst !).
- Doporučené kapesné: 60 – 90 EURO na vstupy a drobné suvenýry a také na drobné výdaje na odpočivadlech při průjezdech Německem. Vstupy: Versailles 11-14 EURO, Fontainebleau cca 10 EURO, Zahrady Versailles cca 9 EURO, Eifelova věž cca 11 - 15 EURO, loď cca 11 EURO, metro a lanovka na Montmartre cca 6 EURO. Louvre a Museé d´Orsay cca 10 EURO, Pantheon cca 10 EURO – vstup pro mladé z EU do 25 let včetně ZDARMA.

Termíny a ceny:

Datum   základní cena
9.4.2020 5 denní 2 590 >> Rezervovat
29.4.2020 5 denní 2 590 >> Rezervovat
Cena zahrnuje:
- Dopravu lux.busem, 2x nocleh v hotelu Premiere Classe (www.premiereclasse.fr) 3-lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím ! - 2- a 1-lůžkové pokoje za příplatek ! - NEPOUŽÍVÁME HOTELY FORMULE F 1 S WC A SPRCHAMI SPOLEČNÝMI NA CHODBĚ, průvodce, pojištění CK,


Cena nezahrnuje (příplatky):
- na 1-lůžkový pokoj 1440CZK
- komplexní pojištění včetně STORNA od České pojišťovny 140 CZK 140CZK
- Příplatky: 360,- Kč/os. na 2-lůžkový pokoj=celkem 720,- Kč 720
- snídaně/os/den za 140,- Kč - možno 1 až 2 x po 140,- Kč na osobu ! 280 CZK 280
- místní poplatky a taxy (vjezdy-vstupy do center měst, taxy atd.) - POVINNÝ PŘÍPLATEK ! 990

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.

Recenze hotelu

Autor: 10.10.2011
Celkové hodnocení:
Pokoj:
Strava:
Vybavení hotelu:
Personál:
Pláž a moře:
Doporučení: Dobrý den, v termínu od 28.9. do 2.10. 2011 jsem se s kamarádkou zúčastnila zájezdu od Vaší cestovní kanceláře: Paříž klasická a královská sídla Fontainebleau a Versailles. Asi nikdo nečekal, že v říjnu budeme procházet Paříží v tílku a sandálech. A jak úžasné a slunečné bylo počasí, tak úžasný byl celý zájezd. Chtěla bych poděkovat perfektním řidičům Davidovi a Mirkovi za bezpečnou dopravu a skvělý pitný a stravovací servis (večerní grilování nás naprosto "dostalo"). A také děkujeme průvodci Honzovi, jeho znalosti jsou obdivuhodné a výklad byl vždy zajímavý (je to člověk na správném místě a je znát, že Paříž má rád). Doufám, že služby Vaší cestovní kanceláře ještě někdy využijeme. Už teď se těším a doporučuji Vás všem známým.... S pozdravem a přáním dalších spokojených klientů Eva a Marcela
Možnosti vyžití
Autor: 9.5.2011
Celkové hodnocení:
Pokoj: Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za perfektně zorganizovaný zájezd do Paříže minulý týden od 27.4 do 1.5. 2011. Jezdím na dovolené od různých cestovních kanceláří často a paní Jitka R. je nejlepší průvodkyně, jakou jsem na těchto zájezdech poznala. Dokázala svou naprostou profesionalitou i vstřícným osobním přístupem k lidem připravit všem krásné zážitky, na které se nezapomíná. Skvělí a milí byli i řidiči, jejichž jména bohužel neznám. Děkuji vám touto cestou za svou krásnou dovolenou. Určitě se na vaši cestovní kancelář obrátím v příštím roce. S pozdravem, JUDr. Alena J., Mladá Boleslav
Strava:
Vybavení hotelu:
Personál:
Pláž a moře:
Doporučení:
Možnosti vyžití

REKLAMA

Cestovní kancelář Nomád - sleva 4000 Kč na zájezd na Taiwan
Smart Textile
Last Minute