DETAIL ZÁJEZDU

Zájezd nabízí: Travel Partners

Řím – Hotel Blu Roma ****

Itálie - 2 denní zájezd - Letecky
Cena: od 2 190 Kč
Termíny: od 5.10.2019
speciální nabídka leteckého eurovíkendu do Říma téměř 3 000 let historie, slavné antické památky od Kolosea po Forum Romanum, starověká architektura, skvělé galerie a muzea

Doprava: Letecky

Ubytování: hotel
Hotel Blu Roma NNNN oblíbený hotel z hotelového řetězce Best Western ležící ve čtvrti Tiburtina, cca 15 minut od centra města. Pokoje vybavené satelitní TV, klimatizací, minibarem, fénem a WiFi. Snídaně formou bufetu.

Stravování: Snídaně

Program:
- 1. DEN přílet do Říma, transfer do hotelu. Individuální program nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu s českým průvodcem (exteriéry: bazilika San Giovanni in Laterano, bazilika Santa Maria Maggiore, oblast Termini, náměstí Republiky, oblast ulice Veneto, park Borghese, Andělský hrad, oblast Vatikánu, Circus Maximus, Benátské náměstí…). Večer možnost večeře v krásné čtvrti Trastevere (Zátibeří), plné taveren a barů.
- 2. DEN po snídani informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu. Individuální program. Doporučujeme návštěvu Vatikánu – baziliky svatého Petra a Vatikánských muzeí, dále prohlídku obzvláště krásného Andělského hradu, náměstí Campo dei Fiori a Piazza Navona. Zapomenout nesmíte ani na prohlídku nejzachovalejšího bývalého antického chrámu – Pantheonu.
- 3. DEN po snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Následuje individuální program nebo dopoledne možnost pěší procházky Římem s českým průvodcem v ceně zájezdu. Odpoledne můžete strávit příjemnou procházkou po krásných místech, kam běžně turisté nechodí. Projdete si různá římská zákoutí, kde poznáte Řím zase úplně z jiné stránky. Tak, jak ho znají místní, a užijtete si ten klid, pohodu a k tomu i krásné vyhlídky na město. Odpoledne individuální volno k návštěvě interiérů Kolosea, k procházce centrem Fóra Romana či pahorku Palatinu, kde byly císařské vily. Krásným zakončením dne je bezpochyby posezení u Fontány di Trevi nebo v oblasti Španělských schodů.
- 4. DEN po snídani check-out a uložení zavazadel dle pokynů delegáta. Individuální volno, respektive možnost dopoledního fakultativního výletu do oblasti Castelli Romani s českým průvodcem - návštěva městeček Castel Gandolfo (letní sídlo papeže, výhled na kráterové jezero Lago Albano) a Frascati. Transfer na letiště a odlet do Prahy. Změna programu vyhrazena.

Termíny a ceny:

Datum   základní cena
Cena zahrnuje:
- letenku Praha - Řím - Praha včetně všech letištních poplatků, transfer letiště - hotel - letiště, 3 noci se snídaní ve vybraném hotelu, služby česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů, procházka Římem s českým průvodcem zdarma, povinné smluvní pojištění CK proti úpadku,


Cena nezahrnuje (příplatky):
- Panoramatický okruh Římem s českým průvodcem 950
- Polodenní výlet do oblasti Castelli Romani s českým průvodcem 950
- komplexní cestovní pojištění 290
- příplatek za jednolůžkový pokoj 3840

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.

REKLAMA

Cestovní kancelář Nomád - sleva 4000 Kč na zájezd na Taiwan
Smart Textile
Last Minute