DETAIL ZÁJEZDU

Zájezd nabízí: Travel Partners

ATHÉNY - TEMPERAMENTNÍ VELKOMĚSTO

Řecko - 2 denní zájezd - Letecky
Cena: od 2 190 Kč
Termíny: od 5.10.2019
Athény, moderní temperamentní velkoměsto, které v létě 2004 uvítalo 28. letní olympijské hry, Vás zve k návštěvě svých nesčetných pamětihodností. Na mnohé antické stavby Athén se můžete podívat z výšin pahorku Aeropag, kde se rozkládá jedinečná Akropole, které dominuje chrám – Parthenon. Neopomeňte navštívit Archeologické muzeum, které se řadí k nejvýznamnějším v Evropě a na světě vůbec. Po příjemné procházce městem jistě neodoláte ochutnávce tradiční řecké kuchyně nebo plodů řeckých vinic.

Doprava: Letecky

Ubytování: hotel
Hotel Sheraton Roma **** hotel se službami na vysoké úrovni, v jižní části Říma v administrativní čtvrti EUR. Spojení s centrem hotelovým shuttle busem, případně metrem (zastávka EUR Magliana v pěším dosahu). Pokoje vybavené satelitní TV, klimatizací, minibarem, fénem a WiFi. V letní sezóně venkovní bazén s terasou a lehátky. Snídaně formou bufetu.

Stravování: Snídaně

Program:
- 1. DEN přílet do Říma, transfer do hotelu. Individuální program nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu s českým průvodcem (exteriéry: bazilika San Giovanni in Laterano, bazilika Santa Maria Maggiore, oblast Termini, náměstí Republiky, oblast ulice Veneto, park Borghese, Andělský hrad, oblast Vatikánu, Circus Maximus, Benátské náměstí…). Večer možnost večeře v krásné čtvrti Trastevere (Zátibeří), plné taveren a barů.
- 2. DEN po snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Následuje individuální program respektive dopoledne možnost pěší procházky Římem s českým průvodcem v ceně zájezdu. Odpoledne můžete strávit příjemnou procházkou po krásných místech, kam běžně turisté nechodí. Projdete si různá římská zákoutí, kde poznáte Řím zase úplně z jiné stránky. Tak, jak ho znají místní, a užijete si klid, pohodu a k tomu i krásné vyhlídky na město. Odpoledne individuální volno, které je možné využít k návštěvě interiérů Kolosea, k procházce centrem Fóra Romana či pahorku Palatinu, kde byly císařské vily. Krásným zakončením dne je bezpochyby posezení u Fontány di Trevi.
- 3. DEN po snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Individuální program. Doporučujeme návštěvu Vatikánu (baziliky svatého Petra a Vatikánských muzeí, dále prohlídku obzvláště krásného Andělského hradu, náměstí Campo dei Fiori a Piazza Navona). Zapomenout nesmíte ani na prohlídku nejzachovalejšího bývalého antického chrámu – Pantheonu.
- 4. DEN po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů delegáta. Individuální volno nebo možnost dopoledního fakultativního výletu do oblasti Castelli Romani - návštěva městeček Castel Gandolfo (letní sídlo papeže, výhled na kráterové jezero Lago Albano) a Frascati. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Termíny a ceny:

Datum   základní cena
Cena zahrnuje:
- letenku Praha - Řím - Praha včetně všech letištních poplatků, transfer letiště - hotel - letiště, 3 noci se snídaní ve vybraném hotelu, služby česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů, procházka Římem s českým průvodcem zdarma, povinné smluvní pojištění CK proti úpadku,


Cena nezahrnuje (příplatky):
- Panoramatický okruh Římem s českým průvodcem 950
- Polodenní výlet do oblasti Castelli Romani s českým průvodcem 950
- komplexní cestovní pojištění 290

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.

REKLAMA

Cestovní kancelář Nomád - sleva 4000 Kč na zájezd na Taiwan
Smart Textile
Last Minute