DETAIL ZÁJEZDU

Zájezd nabízí: Travel Partners

Valencie – Hotel Puerta De Valencia ****

Španělsko - 2 denní zájezd - Letecky
Cena: od 2 190 Kč
Termíny: od 5.10.2019
Valencie je město vědy a umění, ale podstatnou část města tvoří i moderní architektura pyšní se největším oceánografickým parkem v Evropě, planetáriem a interaktivním muzeem vědy přinášíme speciální nabídku eurovíkendu do Valencie

Doprava: Letecky

Ubytování: hotel
Hotel se nachází nedaleko centra Valencie, cca 5 minut chůze od Mestalla stadionu. V blízkosti Ocecanografic the city of Arts and Sciences, pláž. staré město. Pár minut od hotelu se nachází stanice metra Aragón a dobré autobusové spojení do Bioparc a do oblíbených míst Valencie. K vybavení hotelu patří WiFi, restaurace, kavárna s barem. Pokoje jsou vybaveny sat. TV, telefonem, minibarem, WiFi, fénem, trezorem, WC a vanou nebo sprchou. Snídaně.

Stravování: Snídaně

Program:
- 1. DEN přílet do Valencie, transfer do hotelu. Dopoledne individuální volno nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu Valencií s českým průvodcem (exteriéry Město umění a vědy, přístav a pláže Las Arenas, zahrady Turia, park Cabecera, Bioparc, kongresové centrum, fotbalový stadion Mestalla, býčí aréna, historické centrum Valencie, muzeum Fallero, Hedvábný trh, institut současného umění Ivam…). Odpoledne individuální volno, informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu.
- 2. DEN po snídani informační schůzka. Dopoledne individuální volno nebo možnost procházky historickým centrem Valencie se zaměřením na památky a zajímavosti španělské kuchyně s českým průvodcem v ceně zájezdu. Necháme se okouzlit specialitami Mercado Central, náměstím Plaza de Mercado, uličkami v okolí paláce La Lonja a také bary v blízkosti uličky Caballeros. Neopomeneme hlavní památky historické části Valencie, překrásnou katedrálu La Seu, věž Miqueleta, valencijskou radnici a mnohé další. Odpoledne individuální program, možnost návštěvy Oceánografického parku.
- 3. DEN po snídani individuální program.
- 4. DEN po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno nebo možnost fakultativního výletu do vinařské oblasti Requeny s českým průvodcem. Odpoledne transfer na letiště a večer odlet do Prahy.

Termíny a ceny:

Datum   základní cena
Cena zahrnuje:
- letenku Praha - Valencie - Praha včetně všech letištních poplatků, transfer letiště - hotel - letiště, 3 noci se snídaní ve vybraném hotelu, česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce, fakultativních výletů procházka centrem Valencie s českým průvodcem zdarma, povinné smluvní pojištění CK proti úpadku


Cena nezahrnuje (příplatky):
- Panoramatický okruh Valencií s českým průvodce 950
- komplexní cestovní pojištění 290

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.

REKLAMA

Cestovní kancelář Nomád - sleva 4000 Kč na zájezd na Taiwan
Smart Textile
Last Minute