DETAIL ZÁJEZDU

Zájezd nabízí: Travel Partners

Autosalón Ženeva 2020-SUPER SLEVA=premiéra mnoha vozů i prohlídka města-jen za 1.890 Kč z celé ČR !

Švýcarsko - 3 denní zájezd - Autokarem
Last minute: od 1 890 Kč
Termíny: od 6.3.2020
Zájezd cestovní kanceláře s certifikátem dlouhodobě poskytovaných nadstandardních služeb klientům. Zveme Vás do Ženevy na nejznámější autosalón !!! Světovou premiéru zde bude mít mnoho nových aut včetně novinek od Škody !

Doprava: Autokarem
Nástupy po celé ČR BEZ PŘÍPLATKU !!! Nový Bor - Liberec - Mladá Boleslav - Praha - Plzeň - Rozvadov, Ostrava - Olomouc - Brno - Jihlava - Praha - Plzeň - Rozvadov, Hradec Králové. Dle poptávky i další trasy a nástupní místa !

Ubytování: bez ubytování

Stravování: Vlastní

Program:
- 1. den: Odjezd ve 14.15 hodin z Nového Boru, v 15 hodin z Liberce, v 15.45 hodin z Mladé Boleslavi, v 15 hodin z Hradce Králové, v 17 hodin z Prahy, v 18.30 z Plzně, v 11.00 z Ostravy, ve 12.30 z Olomouce, ve 14.00 z Brna, v 15.15. z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky.
- 2. den: Tranzit Německem do Švýcarska. Dopoledne příjezd do krásného města na břehu jezera pod Mont Blankem Ženevy, celodenní návštěva nejslavnějšího světového autosalónu se všemi novinkami světových výrobců !!! Pro přítomné dámy a další účastníky zájezdu, kteří nechtějí jít na autosalón a strávit na něm celý den, je zajištěn odpolední až podvečerní program: prohlídka centra Ženevy s průvodcem: uvidíte katedrálu Sv. Petra, Justiční palác, Radnici se sálem Alabama, kde byl r. 1864 založen Červený kříž, rodný dům J.J.Rousseaua, Památník reformace, Univerzitu i Operu. Dále nákupní možnosti na Rue de la Confederation a Rue du Marche a volný program včetně možnosti projížďky lodí po Ženevském jezeře nebo příjemného posezení v některé z kaváren či restaurací v historickém centru města ! Večer odjezd ze Ženevy zpět do ČR. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Ženevě !
- 3. den: Tranzit Švýcarskem a Německem do ČR. V dopoledních až odpoledních hodinách příjezd do nástupních míst v ČR (návrat do Prahy cca do 11 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst !).

Fakultativní výlety:
- Doporučené kapesné: 10 – 20 EURO na drobné výdaje na odpočívadlech při průjezdu Německem a 50 CHF na útraty a drobné suvenýry ve Švýcarsku – není podmínkou – všude jsou akceptována EURA !

Termíny a ceny:

Datum   základní cena
6.3.2020 3 denní 1 890 >> Rezervovat
13.3.2020 3 denní 1 890 >> Rezervovat
Cena zahrnuje:
- Dopravu luxusním busem (VIDEO, KLIMA, WC), podvečerní program v Ženevě s průvodcem, pojištění CK, průvodce CK


Cena nezahrnuje (příplatky):
- komplexní pojištění VČETNĚ STORNA od České pojišťovny 140
- celodenní vstupenka na autosalón 290

Slevy:
- FIRST MINUTE = SLEVA 2.020,- KČ Z PŮVODNÍ CENY 3.890,- KČ ! = SLEVA 52 % !!!

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.

REKLAMA

Cestovní kancelář Nomád - sleva 4000 Kč na zájezd na Taiwan
Smart Textile
Last Minute