DETAIL ZÁJEZDU

Zájezd nabízí: Travel Partners

Londýn - letecké víkendy

Velká Británie - 2 denní zájezd - Letecky
Cena: od 2 190 Kč
Termíny: od 5.10.2019


Doprava: Letecky

Ubytování: hotel

Stravování: Snídaně

Program:
- 1. den: odlet z ČR do Londýna. Po příletu transfer do hotelu a ubytování. Vzávislosti na letovém řádu krátká procházka podvečerním centrem hlavního města Británie v oblasti Trafalgar Square, Piccadilly Circus a Soho. Nocleh.
- 2. den: snídaně. Přejezd metrem nebo vlakem do centra bankovnictví k Anglické bance a Královské burze. Odtud procházkou k pevnosti Tower of London, kde jsou vystaveny anglické korunovační klenoty. Procházka po mostě Tower Bridge a poté přejezd double deckrem do malebné čtvrti Greenwich s Královskou observatoří a nultým poledníkem. Cesta zpět čtvrtí Docklands vlakem DLR, který má bezobslužný systém řízený počítačem. Nocleh.
- 3. den: snídaně. Prohlídka majestátní katedrály St. Paul, která se nachází ve čtvrti, kde se snoubí prehistorie smodernou – the City. Přejezd do čtvrti Westminster, kde se nachází budova Parlamentu, procházka vládní čtvrtí Whitehall, kde lze nahlédnout přes mříže do Downing Street, kde je sídlo britského premiéra. Na závěr dne možnost navštívit obří kolo – Londýnské oko. Nocleh.
- 4. den: snídaně. Přejezd k Buckinghamskému paláci, který je sídlem královny Alžběty II. V případě pěkného počasí je zde možné vidět střídání stráží. Procházka parkem sv. Jakuba a zakončení programu na Trafalgar Square. V závislosti na letovém řádu lze individuální volno do odjezdu na letiště vyplnit návštěvou několika muzeí, např. Britského muzea, Národní galerie amuzea voskových figurín Madame Tussaud´s, nebo nakoupit na jedné z nejrušnějších tříd Londýna, Oxford Street s obchody nejznámějších značek. Transfer na letiště, odlet do ČR. Změna programu vyhrazena.

Termíny a ceny:

Datum   základní cena
Cena zahrnuje:
- leteckou dopravu Praha -Londýn a zpět vč. všech letištních poplatků • kabinové zavazadlo • transfer letiště-hotel-letiště • 3 noci ve 2lůžkovém pokoji v hotelu se snídaní • služby průvodce CK • zákonné pojištění ve znění zákona 159/99 Sb.


Cena nezahrnuje (příplatky):
- komplexní pojištění   
- 1lůžkový pokoj 3990
- zavazadlo k odbavení (od 1 500 Kč) • vstupy cca 100 GBP • jízdné MHD.   

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.

REKLAMA

Cestovní kancelář Nomád - sleva 4000 Kč na zájezd na Taiwan
Smart Textile
Last Minute